Szkolimy się dla Was

Szkolimy się dla Was

Dworak nieruchomości > Strona – NEWSY > Newsy > Co u nas słychać? > Szkolimy się dla Was

Szkolimy się dla Was

https://dworaknieruchomosci.pl/szkolimy-sie-dla-was/

W weekend Grzegorz Dworak wybrał się na 13. Jesienne Warsztaty Pośredników w Obrocie Nieruchomościami w Szczyrku. To jedno z największych spotkań branży nieruchomości na Śląsku! Organizator BCK SPON zaprosił gości: pośredników w obrocie nieruchomościami, agentów nieruchomości, właścicieli i managerów agencji nieruchomości. A my jak zawsze szkolimy się dla Was, dla naszych klientów aby być co raz lepszymi!

Wiedza i spotkania

Na uczestników czekała spora dawka wiedzy i motywacji do dalszego działania. Wydarzenie to było także świetną okazją do nawiązywania nowych relacji i spotkania znajomych, których przez pandemię dawno się nie widziało. W ramach wydarzenia był zorganizowana kolacja oraz impreza integracyjna do białego rana! 🙂

Prelegenci

Warsztaty poprowadzili, znani w branży nieruchomości, Marcin Osman i Mariusz Łodyga. Marcin jest przedsiębiorcą i praktakykiem sprzedaży nieruchomości a do tego sam pisze książki i wydaje światowe tytuły. Od ponad 5 lat skupia się na realizacji swojego projektu osmpower.pl. W Szczyrku poprowadził szkolenie: „Jak używać social mediów, aby skutecznie rozwijać swój brand? A wszystko po to, aby na koniec mieć…sprzedaż!”

Szkolimy się dla Was

Natomiast Mariusz Łodyga to strateg marketingowy, wyspecjalizowany w  personal & business branding. Jest właścicielem marki Premium Consulting, która obsługuje takie firmy jak Allegro, Santander Bank, BGŻ BNP Paribas oraz Ministerstwo Rozwoju, Miasto Kalisz, Uniwersytet Medyczny w Lublinie, Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie. Mariusz poprowadził szkolenie „Dlaczego biuro nieruchomości potrzebuje dobrej strategii marketingowej?”

Będziemy się dzielić wiedzą

Grzegorz Dworak na pewno podzieli się zdobytą wiedzą i swoimi przemyśleniami w naszej Strefie Wiedzy, do której już zapraszamy. Zapraszamy także do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży nieruchomości.

Posted By

Dworak Team