Off market

Off market

sprzedaj z nami

off market

Usługa sprzedaży nieruchomości off market jest dedykowana osobom, które z różnych przyczyn nie chcą aby zdjęcia ich domu lub apartamentu były dostępne dla każdego w Internecie ale chciałyby szybko i skutecznie sprzedać nieruchomość.
To usługa wysokiej klasy ponieważ jako agencja rezygnujemy z tradycyjnej formy reklamy i używamy tylko dedykowanych, specjalnych narzędzi w celu dotarcia do potencjalnego klienta.
Powodóy sprzedaży off market mogą być różne, głównie to:
bezpieczeństwo

Na zdjęciach i wirtualnych spacerach widać wszystko: bogate wyposażenie, dzieła sztuki, systemy alarmowe. Sprzedaż off market minimalizuje ryzyko rozprzestrzeniania takich informacji osobom niepożądanym.

dyskrecja i komfort

Nie musisz publicznie informować o chęci sprzedaży domu i jego cenie wśród sąsiadów, znajomi itp. Sama sprzedaż nie wiąże się z pokazywaniem nieruchomości potencjalnym, niezweryfikowanym zainteresowanym. Cały proces przebiega dyskretnie ale skutecznie.

selektywne podejście

Jeśli potenclajwnymi nabywcami Twojej nieruchomości są osoby bardzo zamożne i/lub znane, publiczne warto zadbać o dyskrecję procesu sprzedaży aby zdjęcia wnętrz i informacja o lokalizacji nie stały się publiczne.

Sprzedażą off market zajmuję się osobiście bo to bardzo wymagająca forma sprzedaży. Dzięki 15 letniemu doświadczeniu w branży nieruchomości jestem w stanie zaoferować wysokiej jakości:
– wsparcie prawne,
– wycenę luksusowych nieruchomości, 
– dyskretny i profesjonalny zespół fotografów i operatorów kamer,
– narzędzia do sprzedaży off market,
– bazę klientów, z którymi współpracuję od lat sprzedając i pomagając w inwestycjach i zakupach nieruchomości.

Poniżej możesz przeczytać anonimowe referencje moich Klientów, którzy skorzystali ze sprzedaży off market. W razie potrzeby istnieje możliwość kontaktu z tymi osobami.
Zapraszam do kontaktu i spotkania

Grzegorz Dworak

 

właściciel agencji Dworak Nieruchomości

oraz autor bloga grzegorzdworak.pl

Grzegorz Dworak
Nasi klienci
o nas
Zapraszamy do
współpracy