Dworak Team po pracy

Dworak Team po pracy

Dworak nieruchomości > Strona – NEWSY > Newsy > Co u nas słychać? > Dworak Team po pracy

Dworak Team po pracy

https://dworaknieruchomosci.pl/dworak-team-po-pracy/

Dworak Team

Zgrany zespół to podstawa! Każdy z nas opiekuje się swoimi ofertami i klientami. Jednak nie wyobrażamy sobie pracy bez wzajemnego wsparcia. Każdy z nas czasem jest na wakacjach lub potrzebuje kilku dni wolnego. Dzięki pracy zespołowej nasi kliencie nie odczuwają naszych nieobecności. 

Atmosfera w agencji

W Dworak Nieruchomości pracują osoby, które lubią swoją pracę. Grzegorz Dworak zaraża nas pasją do tego zawodu i chyba to sprawia, że atmosfera jest fantastyczna. Motywujemy się i wspieramy, razem dyskutujemy nad trudnościami jakie czasem przychodzi nam pokonywać. Nie ma znaczenia czy dotyczą logistyki, prawa czy szukania potencjalnych klientów. Zawsze staramy się pomagać sobie nawzajem.

Dworak Team po pracy

Czasem jednak znajdujemy też czas na wypad na pizzę i piwko. To jest nas czas na tzw. prywatę – czyli Dworak Team po pracy :). Nadrabiamy zaległości co u kogo słychać. Pracujemy intensywnie i nie zawsze mamy czas na biurowe pogaduchy przy porannej kawie w biurze. Cenimy sobie zatem nasz wspólny czas po pracy.

Jeśli szukasz miejsca z świetną atmosferą pracy i jesteś pośrednikiem nieruchomości to może pora dołączyć do nas. Jeśli tak zerknij tutaj

Posted By

Dworak Team