Wyjątkowa oferta domu

Wyjątkowa oferta domu

Dworak nieruchomości > classic news > Co u nas słychać? > Wyjątkowa oferta domu

Wyjątkowa oferta domu

https://dworaknieruchomosci.pl/wyjatkowa-oferta-domu/
Dom w Lędzinach sprzedał się w rekordowym tempie bo zaledwie w kilka dni. To była wyjątkowa ofert nieruchomości. Kupujący szybko podpisali umowę przedwstępną, teraz czekamy na wszystkie formalności.
Jak to się dzieje, że jedne domy sprzedają się miesiącami lub latami a inne w ciągu jednego tygodnia?
 
W tym przypadku kupujący docenili lokalizację pozwalającą na szybki dojazd do Katowic i duży, zadbany ogród z tarasem. Sam budynek daje też wiele możliwości adaptacyjnych i jest bardzo zabrany. Powierzchnia domu to prawie 200 metrów kwadratowych – czyli całkiem sporo. dodatkowym atutem okazały się koszty utrzymania domu, które zostały znacznie obniżone przez zastosowanie dolarów i fotowoltaiki. Koszt prądu zostały zredukowane do zera.
 
Kluczowa była też profesjonalnie przygotowana oferta. Kiedy opublikowaliśmy ofertę, oglądający mogli zobaczyć profesjonalne zdjęcia, wirtualny spacer 3D oraz spot ze zdjęciami z drona. 
W ciągu pierwszego tygodnia mieliśmy umówione kilka prezentacji bardzo konkretnych zainteresowanych. Tak przygotowana oferta to turbo selekcja. Wszystkie osoby oglądające były bardzo zainteresowane i rozważały zakup. Zadecydowała szybkość decyzji. 
 
Warto też wspomnieć o tym, że Kasia Biegun świetnie prezentuje nieruchomości i potrafi szybko przekazać kupującym informacje, które ich interesują. Naturalnie buduje przyjazną atmosferę pozwalającą oglądającym komfortowo poczuć się w nieruchomości. Lata doświadczeń w tej kwestii robią swoje.

Jeśli planujesz sprzedaż domu, koniecznie zobacz jak przygotowujemy tą wyjątkową ofertę domu klikając w link: https://bit.ly/3rFP4tV

Poniżej możesz zobaczyć wirtualny spacer 3D i spot reklamowy.

Wirtualny spacer 3D najnowszej generacji daje możliwość wykonania dowolnych pomiarów poszczególnych elementów, szybkiego i łatwego poruszania się po całym domu, oglądanie wnętrz bez żadnych zniekształceń. Możesz nawet oglądnąć go na goglach VR i poczuć się jakbyś tam był. Koniecznie wybierz się na ten spacer! 🙂

Posted By

Dworak Team