Praca zespołowa Dworak Team

Praca zespołowa Dworak Team

Dworak nieruchomości > Strona – NEWSY > Newsy > Co u nas słychać? > Praca zespołowa Dworak Team

Praca zespołowa Dworak Team

https://dworaknieruchomosci.pl/praca-zespolowa/

W tym tygodniu mieliśmy okazję popracować razem jako zespół Dworak Team. Ze względu na liczne spotkania często mijamy się w biurze i nie mamy zbyt wiele okazji aby cały zespół mógł się spotkać.

Burza mózgów

Nasza branża, jak każda, cały czas się rozwija i zmienia. Grzegorz Dworak zawsze poszukuje nowych rozwiązań technologicznych i kolejnych strategii sprzedażowych. Każdy z nas śledzi branżową prasę i media. Spotkania to dla nas czas na dyskusje i wymianę poglądów oraz wyciąganie wniosków.

Analiza danych

To także okazja do tego aby podsumować i przeanalizować dane. Staramy się przewidywać trendy na naszym lokalnym rynku nieruchomości.  Doradzamy naszym klientom i dlatego zawsze trzymamy rękę na pulsie. Czasem cyfry potrafią pokazać znacznie więcej niż nasza obserwacja, czasem świetnie ją uzupełniają i tylko potwierdzają.

Grzegorz Dworak

Nasz leader Grzegorz zawsze przygotowuje nam garść informacji i nowych wskazówek. Szczególnie dotyczy to oceny stanu nieruchomości, co jest bardzo ważnym elementem naszej pracy. Kolejną istotną kwestią jest ciągłe doskonalenie umiejętności prezentacji nieruchomości, nie tylko na spotkaniach z klientami ale także w internecie. Omawiamy także najciekawsze przypadki sytuacji prawnych nieruchomości. Tak więc zawsze mamy sporo do omówienia.

 

 

 

Posted By

Dworak Team