sesja zdjęciowa Dworak Team

sesja zdjęciowa Dworak Team

Dworak nieruchomości > Strona – NEWSY > Newsy > Co u nas słychać? > sesja zdjęciowa Dworak Team

sesja zdjęciowa Dworak Team

https://dworaknieruchomosci.pl/sesja-zdjeciowa-dworak-team/

13 grudnia zrealizowaliśmy sesję zdjęciową całego zespołu Dworak Nieruchomości. To była fantastyczna zabawa! Wykorzystaliśmy moment i przy okazji przygotowaliśmy dla Was świąteczną niespodziankę.

Dlaczego agent potrzebuje zdjęć?

Może ktoś z Was zadać pytanie dlaczego agent nieruchomości czy też cała agencja potrzebuje zdjęć? Odpowie jest prosta – potrzebujemy je do nowoczesnej komunikacji. Chcemy aby nasi klienci poznali nas jeszcze zanim się spotkamy na prezentacji. Każda nasza oferta jest opatrzona zdjęciem agenta, który się nią opiekuje.  W ten sposób dzwonić do nas już pierwszy raz wiesz dokładnie z kim rozmawiasz. Dodatkowo staramy się aktualizować nasze zdjęcia przynajmniej raz w roku – my także się zmieniamy 🙂

To także świetna zabawa

Nasz zespół, tzw. Dworak Team, lubi spędzać razem czas i dla Nast to okazja do spotkania się i dobrej zabawy! Ponieważ jako agenci musimy obsługiwać profesjonalny aparat. Czasem nie ma czasu na profesjonalną sesję lub chcemy mieć zdjęcia zrobione jeszcze w dniu podpisania umowy z klientem. Nasza praca czasem wymaga od nas bardzo szybkiego działania. Dlatego aparat czeka na nas w biurze agencji i wszyscy umiemy się nim posługiwać. Jedna z naszych agentek Kasia Markowska jest utalentowaną fotografką. To właśnie ona stanęła za obiektywem!

Efekty już niebawem

Zdjęcia są obecnie w post produkcji ale już teraz możecie zobaczyć film z backsatgu. 

 

 

Posted By

Dworak Team