Zarządzanie najmem

Nowa oferta

zarządzanie
najmem Bielsko Biała

Zarządzenia najmem Bielsko-Biała to kompleksowa usługa dla osób, które posiadają mieszkanie lub mieszkania w tej miejscowości i chcą je w sposób ciągły wynajmować. Dworak Nieruchomości z racji ogromnego doświadczenia w obrocie i najmie nieruchomości w regionie doskonale rozumie potrzeby i wymagania najemcy i wynajmującego. Jeśli zatem nie chcesz osobiście zajmować się najmem swoich nieruchomości z Bielska-Białej, możesz powierzyć to zadanie nam. Gwarantujemy kompleksową obsługę całego procesu najmu: od znalezienia i zweryfikowania najemcy, podpisanie umowy, przekazanie nieruchomości, po opiekę nad nieruchomością w czasie trwania najmu.

zarządzanie wynajmem na najwyższym poziomie

Naszą misją jest dostarczenie najwyższej jakości usługi zarządzania najmem, która zaspokaja potrzeby zarówno właścicieli nieruchomości, jak i najemców. Celem Agencji jest zapewnienie maksimum satysfakcji dla obu stron transakcji. Dlatego do każdego zleconego nam procesu zarządzania najmem podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Nasze usługi zarządzanie najmem w Bielsku-Białej to gwarancja tego, że nieruchomość nie będzie stała pusta i będzie na siebie zarabiać, a także pewność terminowych płatności od najemcy.

Twoje
korzyści

Bezpieczeństwo

Wynajem nieruchomości niesie ze sobą niestety także ryzyko. Źle wynajęte mieszkanie może wygenerować straty, zamiast zarobić. Nasi klienci wiedzą, że w długoterminowych inwestycjach warto postawić na bezpieczeństwo, a my w ramach usługi zarządzania wynajmem mieszkań czy domów w Bielsko-Białej potrafimy je zagwarantować.

Czas

Bardzo trudno przewidzieć kiedy i ile czasu będziemy musieli poświęcić na wynajem danego mieszkania. Nie da się zatem zaplanować obowiązków związanych z najmem, co bywa uciążliwe. Przekazując administrację nam, możesz skupić się na swojej pracy.

Komercjalizacja

Dochodowy najem to biznes, który cały czas trzeba kalibrować. Dla naszych klientów przygotowujemy raporty i sugestie dotyczące zmiany cen najmu. Jest to szczególnie ważna w przypadku inwestycji długofalowych i dynamicznych zmian na rynku. Powierzając nam zarządzanie najmem nieruchomości z Bielska-Białej, masz pewność, że będzie ona przynosić Ci zyski na pożądanym poziomie.

Jak wygląda
nasza usługa?

1. Najpierw przystępujemy do procedury przyjęcia nieruchomości:

-sprawdzamy stan prawny nieruchomości, a następnie podpisujemy umowy: pośrednictwa i o administrowanie najmem,

-jako klient udzielasz nam pełnomocnictwo umożliwiające nam kompleksową obsługę,

-następuje formalne przekazanie kluczy oraz nieruchomości.

Od tego momentu Twój udział w dalszym procesie jest ograniczony do koniecznego minimum. 

2. Przygotowujemy profesjonalną ofertę:

-wykonujemy profesjonalną sesję zdjęciową,

-zamieszczamy ofertę w internecie,

-przeprowadzamy prezentację nieruchomości,

-weryfikujemy zainteresowane najmem osoby i przedstawiamy Ci naszą rekomendację.

3. Podpisujemy umowę z najemcą:

-podpisujemy z umowy najemcą oraz protokołów zdawczo odbiorczych,

-przepisujemy umowy na dostawę mediów na najemcę,

-pobieramy kaucję, pierwszą opłatę za najem oraz opłatę na rzecz wspólnoty mieszkaniowej,

-przekazujemy nieruchomości najemcy.

4. Administrowanie procesem najmu:

-comiesięczne rozliczamy najemcę z opłat (czynszu najmu, opłat na rzecz wspólnoty mieszkaniowej)

-reprezentujemy Cię jako właściciela wobec dostawców mediów, Wspólnoty mieszkaniowej, ubezpieczyciela,

-okresowo kontrolujemy stan nieruchomości,

-reagujemy na wszelkie usterki i zdarzenia zaistniałe w nieruchomości,

-w razie potrzeby usuwamy awarie i usterki,

-jeśli umowa najmu dobiegnie końca, przeprowadzamy odbiór od najemcy lokalu i rozliczamy najemcę,

-w odpowiednim momencie ponawiamy ofertę w internecie i szukamy kolejnego najemcy, o ile to możliwe w taki sposób, aby nie tworzyć okresów bez najmu.

zarządzanie najmem
ile to kosztuje?

Ile dokładnie kosztuje zarządzenie wynajmem w Bielsku-Białej w wykonaniu naszej Agencji? Przy podpisaniu umowy o zarządzanie pobieramy jednorazową opłatę przygotowawczą w wysokości 1000 zł.
Niezależnie od tego, czy będziesz korzystać z naszych usług 1 rok, czy też kilkanaście lat ta opłata zostanie pobrana tylko raz.

Dodatkowo w okresie, w którym mieszkanie będzie wynajęte, będziemy pobierać od Ciebie 12,5 % liczone od czynszu najmu (odstępnego) miesięcznie.
W przypadku mieszkań, których kwota czynszu najmu (odstępnego) w momencie ich wynajęcia będzie niższa niż 1500 zł, pobierzemy kwotę nie mniejszą niż 187,5 zł miesięcznie.

Czynności dodatkowe: 70 zł/ godzinę.

 
kontakt

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą zarządzania najmem w Bielsku-Białej, skontaktuj się z nami. Nasz zespół ekspertów ds. nieruchomości chętnie odpowie na wszelkie pytania i doradzi, jak najlepiej zoptymalizować proces wynajmu Twojej nieruchomości. Pamiętaj, że z nami zarządzanie wynajmem stanie się proste i bezstresowe. Jako nasz klient nie musisz martwić się w zasadzie o nic, a Twoja nieruchomość jest pod opieką specjalistów.

Jeśli z kolei dopiero szukasz mieszkania lub domu do inwestycji i długoterminowego najmu, to zachęcamy również do zapoznania się z ofertą wyselekcjonowanych przez nas nieruchomości z Bielska-Białej:

mieszkania na sprzedaż Bielsko-Biała,

domy na sprzedaż Bielsko-Biała,

usługa szukania wymarzonej nieruchomości.

Nasi klienci
o nas
Zapraszamy do
współpracy