wymarzony dom

znajdź z nami

nieruchomość

W tej formie współpracy  jesteśmy doradcami i gwarantami bezpieczeństwa przy zakupie nieruchomości. Nie sprzedajmy tylko aktywnie poszukujemy ofert na całym rynku. Działamy jako Twoje wsparcie na każdym etapie całego procesu, od poszukiwań aż po odebranie nieruchomości. Oto jak działamy:

ustalamy kryteria

W pierwszej kolejności ustalamy czego dokładnie szukasz? Jakie są Twoje parametry idealnego mieszkania czy domu. To etap wymagający trochę czasu i przemyśleń - jednak im lepiej poznamy Twoje potrzeby tym sprawniej znajdziemy idealną nieruchomość.

SZUKAMY i selekcjonujemy

Dzięki narzędziom agencyjnym szybko i sprawnie przeszukujemy obecne i nowe oferty w internecie oraz off market. Zanim ci je zaprezentujemy weryfikujemy ważne dla Ciebie aspekty z agentami lub właścicielami danych ofert.

wspólnie oglądamy

Wybrane oferty oglądasz razem z naszym agentem, który pomoże Ci zweryfikować ofertę pod każdym względem. Będzie Cię także reprezentować w dalszych czynnościach pozyskiwania wymaganej dokumentacji i negocjacjach.

Kiedy znajdziemy już idealną nieruchomość za cenę, która Cię satysfakcjonuje zadbamy również o:

1. dokładne sprawdzenie dokumentacji nieruchomości od stronny prawnej,

2. wycenę wybranej nieruchomości przez ekspertów abyś miał pewność, że wynegocjowana cena jest adekwatna,

3. przygotowanie umowy przedwstępnej,

4. pomoc w uzyskaniu kredytu jeśli jest Ci potrzebny,

5. asystę przy podpisaniu aktu notarialnego,

6. wsparcie przy odbiorze nieruchomosci (przygotowanie protokołów zdawczo-odbiorczych i umów z dostawcami mediów).

Zadbaj o swój komfort, bezpieczeństwo w całym procesie poszukiwania i zakupu nieruchomości. Z nami zaoszczędzisz czas i niepotrzebne nerwy. 

Nasza usługa jest także realną minimalizacją spotkań i ryzyka zakażenia się wirusem Covid-19. Nasze działania skonstruowane są tak aby wspierać środki ostrożności i minimalizować ryzyko dla każdej ze stron.

Jeśli chcesz poznać szczegóły   skontaktuj się z nami:

Nasi klienci
o nas
zapraszamy do

współpracy