Usługa dla kupujących

Usługa dla kupujących

Dworak nieruchomości > Strona – NEWSY > Newsy > Co u nas słychać? > Usługa dla kupujących

Usługa dla kupujących

https://dworaknieruchomosci.pl/usluga-dla-kupujacyc/

Pośrednicy nieruchomości nie od dziś pomagają w zakupie nieruchomości. My jednak postanowiliśmy przygotować dla naszych Klientów skrojoną na ich potrzeby. Jak zawsze postawiliśmy na wysoki standard obsługi. Dla nas to pryjorytet!

Wysoka jakość obsługi

Jako agencja pośrednictwa nieruchomości chcemy się wyróżniać wysokim standardem obsługi. Nasi Klienci bardzo to sobie cenią i doceniają. Wystarczy przejęć opinie o nas na Google. Nieustannie chwalimy się oceną 5.0. W całej naszej komunikacji podkreślamy, że interes naszych Klientów wyznacza kierunek naszych działań. Nie chcemy być tylko pośrednikami, chcemy być agentami, doradcami, powiernikami i przedstawicielami naszych Klientów. Za kupnem i sprzedażą nieruchomości bardzo często stoją osobiste historie. Chcemy aby nasi Klienci mogli czuć się komfortowo w każdej sytuacji. 

Nowa usługa

Nowa usługa ma na celu zupełnie inne podejście do wspierania naszych Klientów przy poszukiwaniu i zakupie nieruchomości. Tak jak w procesie sprzedaży możemy zminimalizować czas poświęcony przez Klienta na ten proces i dać pewność, że dzięki naszym narzędziom i zaangażowaniu daliśmy jakość np.: poszukiwań większą niż można to zrobić w indywidualnym zakresie. Minimalizujemy także ryzyko transakcji przez weryfikacje dokumentów, przygotowywanie umów i profesjonalne wyceny nieruchomości.

Doświadczenie i relacje

To dzięki możliwości pracy naszego zespołu z fantastycznymi Klientami mieliśmy okazje przeprowadzić wiele rozmów, które utwierdziły nas w przekonaniu, że taka usługa jest potrzebna i należy ją rozwijać. Jak zwykle, nie lubimy stać w miejscu i cały czas rozwijamy nasze narzędzia i usługi. Zapraszamy do współpracy!

Posted By

Dworak Team