Rekrutacja trwa – nie czekaj!

Rekrutacja trwa – nie czekaj!

Dworak nieruchomości > Strona – NEWSY > Newsy > Co u nas słychać? > Rekrutacja trwa – nie czekaj!

Rekrutacja trwa – nie czekaj!

https://dworaknieruchomosci.pl/rekrutacja-trwa/

Na portalu pracuj.pl, na naszej stronie i naszych social mediach pojawił się komunikat, że rekrutujemy na stanowisko agenta nieruchomości. Szukamy doświadczonej osoby, która szuka nowych wyzwań!

Kogo szukamy?

Oczywiście wymagań mamy sporo 🙂 ale one są konieczne do tego aby być dobrym agentem. I jeśli już ktoś pracuje jako agent to oczywiście dokładnie wie czym mierzymy się w naszym zawodzie. W Dworak Nieruchomości stawiamy na najwyższy standard obsługi klienta. Nasi klienci muszą czuć się zaopiekowani w 100%.  Jesteśmy dla nich gwarantem bezpieczeństwa i komfortu. Dlatego wysoka kultura osobista to dla nas bardzo ważne wymaganie. Do tego świetna organizacja pracy i łatwość w nawiązywaniu kontaktów wydają się kluczowe. Odbywamy wiele spotkań, zawsze musimy być świetnie przygotowani,  w dobrym humorze i otwarci na ludzi. Wbrew pozorom nasza praca bardziej dotyczy umiejętności rozmawiania, słuchania ludzi niż domów czy mieszkań. Musimy szybko zdefiniować co jest ważne dla naszych klientów ale także dla drugiej strony w transakcji. Sztuką jest osiągnięcie sytuacji win win – gdzie wszystkie strony są zadowolone.

Dlaczego szukamy?

Szukamy ponieważ cały czas się rozwijamy i nie lubimy stać w miejscu. W maju przenosimy do większego i bardziej komfortowego biura. Decyzje te to oczywiście element większej i długofalowej strategii. Jako firma mamy również określone cele do realizacji. Grzegorz Dworak to wizjoner, ciągle z apetytem patrzący w przyszłość. To właśnie dlatego Dworak Nieruchomości to idealne miejsce dla ludzi ambitnych, chcących się rozwijać i spragnionych wyzwań. Jedno jeszcze warto dodać, można mieć apetyt na podbój świata ale trzeba to robić z pasją, radością i w dobrej atmosferze. Tak właśnie jest u nas! Wspieramy się nawzajem, pomagamy sobie i to sprawia, że w teamie lepiej pracujemy niż w pojedynkę.

 

 

Posted By

Dworak Team