Orły Nieruchomości

Orły Nieruchomości

Dworak nieruchomości > Strona – NEWSY > Newsy > Co u nas słychać? > Orły Nieruchomości

Orły Nieruchomości

https://dworaknieruchomosci.pl/orly-nieruchomosci-2021/

Numer jeden w Bielsku-Białej!

Jest nam bardzo miło poinformować, że po raz kolejny agencja Dworak Nieruchomości wzięła udział w plebiscycie branżowym Orły Nieruchomości. To dla nas ważny ranking bo jest oparty na opiniach naszych Klientów – a te właśnie są dla nas najważniejsze.
 

Orły nieruchomości 2021

W tym roku zdobyliśmy pierwsze miejsce w Bielsku-Białej, jest nam zatem szczególnie miło. Dziękujemy naszym klientom za wszystkie wystawione na nasz temat opinie. Tym bardziej, że mamy świadomość, że to jest Państwa czas i zaangażowanie. Swoim działaniem wpływacie na to, że kolejni klienci do nas trafiają i co najważniejsze – też będą zadowoleni z naszych usług. 
 

Jak to działa?

Plebiscyt orły nieruchomości jest przyznawany w oparciu o opinie dla danej agencji na 9 stronach, m.in.: google.com, facebook.com, zumi.pl, panoramafiem.pl. My najczęściej zachęcamy do pozostawienia swojej opinii na google.com
Na ten moment możemy pochwalić się pięcioma gwiazdkami w google, czyli wszystkie 72 opinie na nasz temat są na maksymalną ilość gwiazdek.
Często są one także personalne, dla konkretnego agenta. Wybrane opinie możecie także zobaczyć na naszej stronie. 
 

Dlaczego wato zostawiac w internecie żetelne opinie?

Opinie w internecie to bardzo demokratyczne narzędzie. Każdy może wyrazić swoją opinię na temat produktu lub usługi. Pomagamy w ten sposób podjąć decyzję innym odpowiedzieć na pytanie czy dana usługa lub produkt będzie dla nich odpowiednia]e. Bo opinie to nie tylko informacje czy byliśmy zadowoleni czy nie ale także dlaczego. Warto rozwinąć swoją opinię aby dać szerszy obraz kolejnym klientom. Dodatkowo pomagacie twórcom produktu lub usługodawcom stawać się coraz lepszymi. Motywujecie nas także – bo po takim wyróżnieniu z jeszcze większym zapałem zabieramy się do pracy! 
I to jest super!
 
Jeszcze raz dziękujemy za Wasze opinie!
Posted By

Dworak Team