Kariera

DOŁACZ DO NASZEGO

zespołu

Nieruchomości to branża, w której realizuję się od blisko 15 lat. Co więcej, nadal mam kolejne plany rozwoju swojej agencji, jej usług i zakresu działania.
Mój zespół ciągle się powiększa i cały czas szukamy kolejnych utalentowanych agentów, osób pełnych pasji, z którymi będę rozwijał swoją agencję.
 
Jeśli pracujesz już w tej branży, w dowolnej konfiguracji (na samozatrudnieniu, pracując dla innych agencji, czy też samodzielnie) i marzysz o tym aby pracować na najwyższym poziomie, sprzedawać piękne nieruchomości i rozwijać się, może tu jest właśnie idealne miejsce dla Ciebie?
 
Oferuję zupełnie inny system współpracy niż jest to ogólnie przyjęte w tej branży. Uważam, że jest on jednym z czynników warunkujących mój sukces.
 
Jedną z osób, która ostatnio do nas dołączyła jest Jola, która wcześniej pracowała już jako agentka. Mojej zapewnienia o wysokiej skuteczności naszych metod traktowała z przymrużeniem oka. Jako solidna osoba od razu zabrała się do pracy. Oto jej słowa:
 
 

„Jestem bardzo mile zaskoczona efektami naszej współpracy. Nie do końca wierzyłam, że tak szybko można osiągać takie efekty, o których mówił mi Grzegorz. Rozpoczynając współpracę dawałam sobie więcej czasu na uzyskanie mojego celu finansowego. Zupełnie niepotrzebnie, narzędzia i wsparcie jakie otrzymuje od agencji dają realne możliwości.”

jola kontakt

Jola Wojkowska

Jeśli zatem szukasz agencji do współpracy lub rozważasz podjęcie takiej współpracy zapraszam do kontaktu. Wyślij do mnie cv i kilka słów o sobie. 
Zawsze powtarzam, że moja firma to ludzie, którzy ją tworzą!                                                         
mini foto grzegorz
Zawsze odpisuję!
Grzegorz Dworak