6 powodów

Dlaczego warto
współpracować z nami

1. REPREZENTUJEMY CIEBIE

Umowa na wyłączność pozwala nam  w 100% reprezentować Twój interes.  Możemy działać aby realizować Twoje cele. Pobieramy wynagrodzenie dopiero po realizacji Twojego celu więc niczym nie ryzykujesz. Zyskujesz partnera w sprzedaży nieruchomości!

2. PROFESJONALNA PREZENTACJA

Właściwa prezentacja w Internecie Twojej nieruchomości jest kluczowym elementem sprzedaży. Czy wiesz że, ponad 92% nieruchomości znajduje swoich nabywców przez Internet? 

Najpierw otrzymasz od nas wskazówki jak przygotować nieruchomość do sesji fotograficznej. Następnie wykonujemy profesjonalne zdjęcia, które w odpowiedni sposób pokażą zalety Twojej nieruchomości. Zobacz przykłady zdjęć jakie zrealizowaliśmy:

3. SPOTY REKLAMOWE

Jeśli nieruchomość na to pozwala przygotowujemy także spot reklamowy. Będzie on dostępny w ogłoszeniu, na naszym kanale YouTube oraz w social mediach. Jeśli sprzedajemy dom, działkę lub apartament z dużym tarasem wykorzystujemy także drona. Dzięki takim ujęciom łatwo zorientować się w okolicy danej nieruchomości, pokazać widoki i najbliższe otoczenie.

Przykładowe realizacje:

4. Wirtualny spacer 3D

To najlepsza dostępna na rynku technologia pozwalająca oglądającemu doświadczyć nieruchomości: rozglądać się, spacerować, zrozumieć układ pomieszczeń.

Spacer można oglądać na dużym telewizorze a nawet w goglach VR. To dużo więcej niż spacer 360 stopni. Koniecznie zobacz jak wirtualnie możesz oglądać nieruchomości? To rozwiązanie pozwoliło nam prezentować nieruchomość i skutecznie sprzedawać nawet w czasie pandemii i lockdown’u!

5. Marketing oferty

Aby skutecznie sprzedawać Twoja oferta musi się znaleść na największych portalach oferujących nieruchomości jak: otodom.pl, nieruchomosci.online.pl i olx.pl.

Codziennie trafiają tam kolejne setki ofert dlatego my dbamy o to, aby cały czas Twoja oferta była widoczna i wyróżniona. To spore koszty ale wiemy, że dają rezultaty. Ważne jest to, że nie są to tylko jednorazowe działania ale stałe aktywności, do których się zobowiązujemy w umowie!

Zgodnie z przyjętą strategią sprzedaży wyznaczamy grupę potencjalnych odbiorców i do niej kierujemy reklamy na Facebooku.

Dzięki temu, że jesteśmy członkiem MLS Twoja ofertę możemy także przesłać do 2500 wyselekcjonowanych agencji w całej Polsce.

6. Opieka prawna i merytoryczna

Naszym Klientom gwarantujemy wsparcie na każdym etapie sprzedaży nieruchomości od jej wyceny, po przygotowanie dokumentacji, umowę przedwstępną, przez negocjacje i ustalanie szczegółów aż po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości.

Naszą pracę raportujemy na bieżąco Klientom i zawsze jesteśmy w kontakcie!

Zatem zamień wielu agentów na jednego ale za to skutecznego!

wykonaj kolejny krok
zadzwoń
506-913-319

kontakt

kontakt@dworaknieruchomosci.pl
ul. Mickiewicza 26/4, Bielsko-Biała 43-300